Доброго дня) Сподіваюсь, що у Вас все добре. Хочете слідкувати за нашими проектами? Мій інстаграм @peterstarm31 Підписуйтесь. Буде цікаво. Усім добра)
  • peterstarm@gmail.com
English / Українська / Русский

Наша команда

З Катериною я познайомився декілька років тому. Вона дуже творча людина. Разом ми написали сценарії до двох ігор, чудово малює та креативна. Ось що вона пище про себе...


Hello. Я Rel'Jen, народилася 1987 року в м. Вінниця, Україна.

Хоч моя основна діяльність - створювати діджитал-ілюстраціі до текстових квестів та книжок(напр. "Шлях мольфара", "Неймовірна подорож", книга "Сни" Ірени Павлюк), в своєму живописі та акварелях я реалізую своє бачення та розуміння краси цього світу.

Я пишу вірші та прозу досить давно. Свої збірки планую до друку у майбутньому. Також мрію виграти конкурс на створення дизайну грошових знаків якоїсь країни та намалювати хоча б один мурал в Амстердамі.

Коли я стану тату - майстром планую реалізовувати на тілах людей свою графіку, яка оживатиме і сяятиме світлом далеких зір.
З Наталією я познайомився минулого року, коли шукав людину для написання нового сценарію. Разом створюємо гру з робочою назвою "My Way". Мені дуже подобається її стиль написання. Про себе вона пише...


Освіта вища "Облік і Аудит".

Працюю копірайтером сім років. Пишу сценарії, більше чотирьох років.

Пишу українською і російською мовами. Знаю польську і англійську мови.
Також хочу згадати ще про трьох людей, які іноді допомагають мені. Це Googee-Moogee (допомога з програмуванням), Detective Den (тестування) і Анатолій (допомога з програмуванням).Мені дуже приємно працювати з професіоналами)