Доброго дня) Сподіваюсь, що у Вас все добре. Хочете слідкувати за нашими проектами? Мій інстаграм @peterstarm31 Підписуйтесь. Буде цікаво. Усім добра)
  • peterstarm@gmail.com
English / Українська / Русский

Байка

Хочу розповісти Вам історію, яка вже обросла, завдяки одному знайомому неймовірними подробицями. Хтозна, може, і зараз цій історії додається більше подробиць, та я напишу так як воно було.

Був кінець літа і я з батьком пішли на День народження до нашої родички Оксани в сусіднє село. Тоді мені було років 16. Я не звик бути часто в дівочій компанії, тому коли мене оточувало десь сім дівчат і з хлопців, крім меншого рідного Оксаниного брата, я був один, я відчував себе піднесено і радісно. Танцював з дівчатами, час летів непомітно. Тато пішов уже до нашого села, а я ще залишився. Була ніч, тож я, розпрощавшись, пішов. Дорога між селами йшла через цвинтар. Скрізь темно, світили зорі, а я йшов по прямій дорозі. Аж раптом, біля входу на кладовище я побачив якусь постать у білому. Ставало страшнувато, та я йшов вперед. Було тихо, сільські собаки не гавчали. Підходив все ближче і постать у білому ставала все чіткішою. Стало по-справжньому страшно.

І це виявився… мій тато, який в той вечір був у білому та вирішив мене трохи почекати на півдорозі.